UAB steigimas internetu

UAB steigimas internetu yra naujausias įmonės steigimo būdas, galimas tik turint elektronionį parašą. UAB steigimo dokumentai yra pateikiami internetu, nedalyvaujant notarui. Taip sutrumpėja dokumentų surinkimo laikas ir net bendra paslaugos kaina. UAB steigimą internetu dažniausiai atlieka finansinių konsultantų įmonės.

Kodėl UAB steigimas internetu yra naudingas?

  1. Taupomas laikas. Daugiausiai laiko sugaištama susirenkant dokumentus ir parašus. Su elektroninėmis paslaugomis šie vargai sumažėja, taip visi reikalingi dokumentai surenkami elektroniniu būdu ir pateikiamu „Registrų centrui“
  2. Taupomi pinigai. Sugaištant mažiau laiko sutaupomi pinigai. Taip pat nereikia leisti savų lėšų transporto išlaidoms, automobilio stovėjimui, telefono pokalbiams ir t.t. Kadangi nebereikia eiti pas notarą, jam rinkliavos mokėti nereikia.
  3. Patiriama mažiau streso. Susirenkant dokumentus paprastai patiriamas stresas dėl kelių priežasčių. Steigiant įmonę internetu viskas vyksta kur kas paprasčiau.

Kaip pasinaudoti įmonės steigimo internetu sprendimais? UAB steigimas internetu įmanomas tik turint elektroninį parašą arba naujojo pavyzdžio asmens tapatybės kortelių skaitytuvą. El. bankininkystės paskyros čia nepakanka, dėl to gali tekti papildomai investuoti į el. parašą. Arba galima pasinaudoti specialistų pagalba ir įmonę steigti per finansinius konsultantus, turinčius el. parašą.

Finansiniai konsultantai užsiima UAB steigimu ne vienerius metus, todėl jie gali viską padaryti greitai ir nebrangiai. Didžiausias finansinių konsultantų darbo pliusas yra tai, kad steigėjui nėra reikalinga 10 000 litų suma sąskaitoje – ja pasirūpina finansiniai konsultantai. UAB steigimo internetu kaina yra apie 900 litų. Įmonė įsteigiama per 2-3 darbo dienas. Užsakovas gauna visus įmonės dokumentus, antspaudą, priėjimą prie įmonės sąskaitos iš karto po įmonės įkūrimo. Taip pat įmonė užregistruojama tam tikru adresu (jį galima pakeisti iš karto išsinuomojus biurą).

Pasak UAB „Apskaita AG“ vadovo, jie šiuo metu internetu užregistruojama daugiau kaip 90% visų naujų įmonių, nors kaina nuo registravimo pas notarą skiriasi vos 100 litų. Užsakovai stengiasi sutaupyti savo laiką, kuris yra itin vertingas. Viena iš priežasčių, dėl kurios kreipiasi pradedantieji verslininkai yra streso baimė, nes susirenkant visus reikalingus dokumentus paprastai patiriama nemažai neigiamų emocijų.

Įmonių įkūrimas internetu ateityje bus dar labiau supaprastinamas ir populiarės – tuo įsitikinę ir pradedantieji verslininkai, ir finansiniai konsultantai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s